-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу медичних документів та матеріалів на українську мову (згідно з технічним завданням)
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-007496-a
Завершена
234 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 170.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 170.00 UAH
Період уточнення:
24.04.2025 14:11 - 01.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим