• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 50220000-3 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Послуги з капітально-відновлювального ремонту автомотриси, її обладнання та устаткування).

Послуги з капітально-відновлювального ремонту автомотриси АДМскм № 071. Джерело фінансування закупівлі: власні кошти. Договір діє з дня його укладання та діє протягом дії правового режиму воєнного стану в Україні, оголошеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022 та продовженого відповідними Указами Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, але не пізніше ніж до 31.12.2025.

Завершена

8 100 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 243 000.00 UAH
Період уточнення: 23.04.2025 15:59 - 28.04.2025 00:00
Відповідь надана

Перенос дати початку прийому пропозицій

Номер: 6d4b5ef90ea94456b8f96627874e1d0b
Дата опублікування: 23.04.2025 17:16
Опис: Наше підприємство має технічні та технологічні можливості виконання ремонту дрезин та автомотрис і на даний момент проходить атестацію виробництва по їх ремонту. Для отримання можливості прийняти участь у аукціоні просимо перенести дату початку прийому пропозицій на 14 календарних днів.
Відповідь: Уважно розглянувши Ваше питання повідомляємо, що в зв’язку з необхідністю як найшвидшого відновлення робочого стану автомотриси АДМскм № 071 та значним об’ємом передбачених робіт з її капітального ремонту, вважаємо за неможливе перенесення термінів проведення процедури закупівлі
Дата відповіді: 25.04.2025 19:19