-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Технічне обслуговування та ремонт світлофорних об'єктів» код 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"
Тендер Prozorro UA-2025-04-23-009543-a
Завершена
1 334 313.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 671.57 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 671.57 UAH
Період уточнення:
23.04.2025 15:28 - 02.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим