-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ц_25Т-273_30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Монітори, док-станції)
Тендер Prozorro UA-2025-04-23-000403-a
Завершена
1 392 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.2% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 2.2% або 30 000.00 UAH
Період уточнення:
23.04.2025 08:52 - 06.05.2025 00:00
Відповідь надана
Док.станції
Номер:
ad02405bf81e42afbf10b45502a257b8
Дата опублікування:
25.04.2025 12:09
Опис:
Шановний замовник. А чи впевені Ви, що потрібна саме швидкість інтерфейсу підключення до ноутбуку USB 3.2 - 10Gb/s, можливо тут помилка? Чи не влаштує Вас USB 3.2 - 5Gb/s тип підключення?
Відповідь:
Шановний Учаснику, для вимог замовника швидкість інтерфейсу підключення до ноутбуку по USB 3.2 має бути не гірше ніж 10 Gb/s.
Дата відповіді:
28.04.2025 08:18
Відповідь надана
Технічні характеристики предмета закупівлі
Номер:
24b4413b180548c3966753444b9bda61
Дата опублікування:
24.04.2025 15:30
Опис:
Шановний замовник, просимо підтвердити, що в пункті вимог "Кількість роз'ємів USB type C не менше, шт. - 2" враховуються роз'єми для підключення до ноутбука та зовнішніх пристроїв.
Відповідь:
Шановний Учаснику, повідомляємо, що у частині І Додатку №3 до тендерної документації по поз. 1 "Док-станція для ноутбука" в пункті 6 параметру/вимоги "Кількість роз'ємів USB type C не менше, шт. - 2" враховуються роз'єми для підключення до ноутбука та зовнішніх пристроїв.
Дата відповіді:
25.04.2025 09:16