-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини 4-го поверху будівлі поліклініки КП «Славутська МЛ» , згідно ДК 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-04-22-009807-a
Торги не відбулися
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Період уточнення:
22.04.2025 16:18 - 27.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим