-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зварювальне приладдя для ремонту рухомого складу та обладнання (ДК 021-2015 - 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Тендер Prozorro UA-2025-04-22-008614-a
Торги відмінено
1 001 062.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 010.62 UAH
мін. крок: 1% або 10 010.62 UAH
Період уточнення:
22.04.2025 15:31 - 03.05.2025 00:00
Відповідь надана
Бюджет закупівлі.
Номер:
a83a179d7d544d69b261b14c7774cfe8
Дата опублікування:
30.04.2025 12:45
Опис:
Шановний замовнику!
У системі "Прозорро" Вами був вказаний бюджет закупівлі 1 001 062.00 грн з ПДВ. У додатку 3 до Тендерної документації Вами зазкачено: " Загальна сума 1 001 062.00 грн без ПДВ, що дорівнює 1 201 274.40 грн з ПДВ.
Який бюджет закупівлі є вірним?
Відповідь:
У зв’язку з невірним зазначенням очікуваної вартості в закупівлі Зварювальне приладдя для ремонту рухомого складу та обладнання (ДК 021-2015 - 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання) відмінити закупівлю UA-2025-04-22-008614-a
Дата відповіді:
02.05.2025 13:35
Відповідь надана
Одиниці виміру
Номер:
e7fe1f7ed76341d79b82e320adcfba87
Дата опублікування:
25.04.2025 16:12
Опис:
Шановний замовнику! Просимо перевірити правильність одиниць виміру, що вимагаються у поз. 22,23,40,41 Технічних вимог
Відповідь:
Замовником внесено відповідні зміни до технічного завдання тендерної документації.
Дата відповіді:
28.04.2025 16:35