-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля акумуляторних батарей за кодом CPV за ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Тендер Prozorro UA-2025-04-22-006636-a
Завершена
376 475.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 11 294.26 UAH
мін. крок: 3% або 11 294.26 UAH
Період уточнення:
22.04.2025 14:23 - 27.04.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення технічного завдання.
Номер:
9a4ff01da8f244adad18c9866ead1795
Дата опублікування:
23.04.2025 11:30
Опис:
Відповідно до технічних вимог: матеріал корпусу ABS (UL 94-HB) та вогнетривкий (94-V0) доступний для замовлення.
Прохання уточнити який саме має бути корпус акумуляторних батарей, вогнетривкий (94-V0) чи звичайний ABS (UL 94-HB)?
Відповідь:
Доброго дня шановний потенційний Учаснику. Дякуємо за запитання/звернення та уважність при перегляді додатків до тендерної документації. Повідомляємо, що матеріал корпусу -- вогнетривкий (94-V0). Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації та додатків до неї.
Дата відповіді:
23.04.2025 15:07