-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Заріччя в с. Антонів, Білоцерківського району Київської області» ДК 021:2015 – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв»язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-009444-a
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями) (далі — Особливості / Постанова № 1178).
Завершена
4 811 855.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 118.55 UAH
мін. крок: 1% або 48 118.55 UAH
Період уточнення:
18.04.2025 20:09 - 30.04.2025 00:00
Відповідь надана
АБЗ
Номер:
4bbbf8bc6099434a9bd82afab336ce3f
Дата опублікування:
29.04.2025 22:57
Опис:
Відповідно до вимог п. 1.4. Додатку 1: "Учасник має надати підвердження навності власного або залученого асфальтобетонного(их) заводу (заводів). У підтвердження наявності в Учасника власного(их) або залученого(их) орендованого(их) ( оренда, лізинг, тощо) асфальтобетонного(их) заводу(ів), що буде(уть) залучений(і) при наданні послуг/виконання робіт на об»єкті згідно предмету закупівлі, Учасник в складі тендерної пропозиції надає документи що підтверджують право власності, а у разі залучення від сторонніх власників:
копію договір(а) оренди (лізингу) (для договору (ів) оренди: договір(и) оренди має бути чинним протягом всього строку надання послуг/виконання робіт;
-копію акт(и) приймання-передачі Учаснику такого(их) асфальтобетонного(их) заводу(ів) до договору(ів) (у разі, коли вимогами чинного законодавства України та/або умовами зазначених договорів передбачено їх складання);
У разі відсутності власного(них), орендованого(них), (лізинг) асфальтобетонного(их) заводу(ів) Учасник зобов’язаний у складі тендерної пропозиції надати довідку згідно форми Таблиці, завірену підписом та печаткою (в разі наявності) уповноваженою особи учасника".
Ми не маємо власного та/або орендованого асфальтобетонного(их) заводу(ів).
Однак, маємо договір поставки абс.
Замовником вимагається ндання довідки "згідно форми Таблиці"!!!
Проте, жодної "ТАБЛИЦІ" стосовно даної вимоги ТД не передбачено.
Задля уникнення двоякого тлумачення даної вимоги, звертаємось з проханням видалити вимогу з ТД щодо надання "довідки згідно форми Таблиці" або надати "форму Таблиці", яку має надати учасник в складі тендерної пропозиції.
Відповідь:
Доброго дня шановний Учасник ,Замовником в Додатку 1 до тендерній документації зазначено що « У разі відсутності власного(них), орендованого(них), (лізинг) асфальтобетонного(их) заводу(ів) Учасник зобов’язаний у складі тендерної пропозиції надати довідку згідно форми Таблиці, завірену підписом та печаткою (в разі наявності) уповноваженою особи учасника.
Довідка обов»язково повинна містити інформацію про наявність укладеного договору з Виробником (Постачальником) асфальтобетону із зазначенням адреси здійснення діяльності.
В підтвердження інформації, викладеної в довідці, Учасник надає:
- копія договору (договір поставки асфальтобетону договір надання послуг/виконання робіт з виготовлення асфальтобетону), чинного протягом всього строку надання послуг/виконання робіт, що є предметом закупівлі;
- оригінал гарантійного листа від Виробника (Постачальника) асфальтобетону адресований Учаснику про безперебійне постачання Учаснику асфальтобетону (в гарантійному листі також обов’язкого зазначається номер та дата договору, номер закупівлі).
Отже враховуючи викладене, Учасник в складі тендерної пропозиції надає Довідку у формі таблиці в якій зазначає інформацію про наявність укладеного договору з Виробником (Постачальником) асфальтобетону та зазначає адресу здійснення його діяльності, завірену підписом та печаткою (в разі наявності) уповноваженою особи учасника. »
Дата відповіді:
30.04.2025 08:24
Відповідь надана
Головний - інженер
Номер:
e06b1fcdc15046ea9a9bd3e49e126d06
Дата опублікування:
27.04.2025 15:23
Опис:
Вимогами ТД передбачена наявність "Головний - інженер та/або інша особа, яка виконує дані функції ( надати диплом, що підтверджує кваліфікацію «будівельника» або «інженера-будівельника»".
Чи не буде невідповідністю підтвердження Головного інженера дипломом бакалавра з кваліфікацією "ступінь вищої освіти бакалавр" та напрямом підготовки "Будівництво" професійна кваліфікація "Бакалавр в галузі будівництва".
Відповідь:
Шановний Учаснику, звертаємо Вашу увагу що в Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників (Випуск 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності»), затвердженого наказом Мінпраці та соцполітики від 29.12.04 р. № 336 (далі – Довідник № 336) в п. 7 «Головний інженер» зазначено «кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму
підготовки (магістр, спеціаліст).»
Тому в тендерній документації зазначено, що Довідка обов’язково повинна містити інформацію про наявність: Головного - інженера та/або інша особа, яка виконує дані функції та надати диплом, що підтверджує кваліфікацію «будівельника» або «інженера-будівельника».
Дата відповіді:
29.04.2025 16:27