-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 45310000-3 – Електромонтажні роботи (заміна масляних вимикачів на вакуумні в комплектному розподільчому пристрої власних витрат – 3,15 кВ. Комірка Д-4Б 1000А, комірка ДВ-3А 1000А, комірка ЛМ-2А 1000А)
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-005467-a
Завершена
2 408 991.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 044.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 044.96 UAH
Період уточнення:
18.04.2025 12:24 - 23.04.2025 00:00
Відповідь надана
проект
Номер:
5ab042f8a57c4394b61511e1123ff6c6
Дата опублікування:
22.04.2025 19:06
Опис:
це як виходить: прийняти участь в закупівлі, укласти договір, а потім робити проект на ці роботи і кошториси?
це такий жарт?
укласти договір на певну суму, а потім робити проект що треба зробити, зробити це і зробити кошториси на суму договору.
а в чому тоді смисл і як визначилась вартість закупівлі?
Відповідь:
Замовник має намір придбати послуги згідно технічного завдання (додаток 2 до тендерної документації).Очікувана вартість закупівлі визначалась згідно Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівл (затв. Наказом Мінекономіки № 275) на підставі отриманих цінових пропозицій.
Дата відповіді:
24.04.2025 17:33