-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
42120000-6 Насоси та компресори (Запасні частини насосів)
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-004552-a
Запасні частини насосів, для потреб Трипільської ТЕС ПАТ "Центренерго". Кількість товарів: 65 шт (31 найменування). (42124000-4 Частини насосів, компресорів, двигунів або моторів)
Завершена
1 784 447.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 17 844.48 UAH
мін. крок: 1% або 17 844.48 UAH
Період уточнення:
18.04.2025 11:43 - 23.04.2025 00:00
Відповідь надана
Стосовно креслень
Номер:
a57b0beab0944341aee393a5cd802022
Дата опублікування:
22.04.2025 11:44
Опис:
Доброго дня. Будь-ласка, надайте креслення згідно технічної документації
Відповідь:
Добрий день! Шановний Учаснику!
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що під час воєнного стану як особливого правового режиму, що вводиться у разі загрози національній безпеці, з метою запобігання розголошення інформації стосовно устатковання, що експлуатується на об’єктах критичної інфраструктури України, Замовник не може надати в загальний доступ затребувану конструкторську документацію.
Проте, в разі необхідності, всі наявні креслення на потрібну для закупівлі продукцію, що визначають склад і будову виробу та містять дані, що потрібні для розробки, виготовлення, експлуатації та ремонту виробу, можуть бути надані Учаснику під відповідальність щодо нерозголошення після належного запиту на електронну адресу: e-mail: sergiy.olenych@centrenergo.com.
Оленич Сергій Миколайович - начальник відділу підготовки проведення ремонтів ПАТ «Центренерго», тел.: (044) 364-08-75.
Дата відповіді:
22.04.2025 13:28