-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідропневматичне промивання та гідравлічне випробування систем опалення, ревізія запірної арматури будівель закладів освіти
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-011182-a
Завершена
525 194.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 625.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 625.97 UAH
Період уточнення:
17.04.2025 17:33 - 22.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим