-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Дизельне паливо (наливом) (ЛОТ №1 – Дизельне паливо наливом, код 09130000-9 за ДК 021:2015 «Нафта і дистиляти»; ЛОТ №2 – Дизельне паливо наливом, код 09130000-9 за ДК 021:2015 «Нафта і дистиляти»), код 09130000-9 за ДК 021:2015 «Нафта і дистиляти»
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-010129-a
Завершена
192 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 480 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 480 000.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2025 16:17 - 25.04.2025 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
f22d57017bca42acbd8ad759f6b94444
Дата опублікування:
18.04.2025 15:10
Опис:
Шановний Замовнику!
В Тендерній документації, а саме в п12 Таблиці 2 Інші вимоги до учасників закупівлі та п 1.5 Додатку 6 до Тендерної документації вказано, що Учасник в складі тендерної пропозиції надає експертний Висновок згідно специфікації щодо підтвердження рівня цін від уповноважених державою органів, а саме Київської Торгово-промислової палати України або ДП «Держзовнішінформ», виданий не раніше 5 днів до кінцевої дати подання тендерних пропозицій, але органу Київської Торгово-промислової палати України не існує, існують Київська торгово-промислова палата та Торгово-промислова палата України. Так як у вказаних пунктах є вичерпним, то дана вимога є дискримінаційною, тому що не дає можливості учасникам надати необхідний документ від неіснуючих органів, просимо внести зміни в Тендерну документацію та вказати коректну назву уповноважених державою органів.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за звернення.
В тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
21.04.2025 12:11