-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з покосу трави та карантинних рослин на об'єктах благоустрою в Покровському районі
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-006950-a
Завершена
114 766.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 147.66 UAH
мін. крок: 1% або 1 147.66 UAH
Період уточнення:
17.04.2025 14:05 - 06.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим