-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 44110000-4 «Конструкційні матеріали» Піраміда загороджувальна ПЗ-1 (розміри: висота 900 мм; довжина грані: 1040 мм; кут нахилу граней: 60 градусів; марка бетону: не нижче С25/С30) (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-011427-a
Торги не відбулися
75 878 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 758 784.00 UAH
мін. крок: 1% або 758 784.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2025 16:38 - 21.04.2025 00:00
Відповідь надана
Щодо уточнення кваліфікаційних вимог до учасника за оголошенним предметом
Номер:
fe3230a158bd4911a8a5e094ab58ef79
Дата опублікування:
18.04.2025 12:05
Опис:
Просимо внести зміни до положень Додатку №2 Тендерної документації Замовника, а саме "Наявність в учасника досвіду виконання аналогічного договору (Під аналогічними договорами розуміються договори про придбання товарів вказаних у Додатку 1 та Додатку 3 до Тендерної документації за ДК 021:2015 — 44110000-4 «Конструкційні матеріали», а також 44210000-5 «Конструкції та їх частини» ", адже обидва ці коди ДК за збірником 021:2015 входять до узагальненої групи 44000000-0 Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури), та мають відношення до бетонних виробів та конструкцій з бетону, а також КОНСТРУКЦІ́ЙНІ МАТЕРІА́ЛИ – матеріали, з яких виготовляють конструкції, що витримують експлуатаційне навантаження (деталі машин, механізмів, транспортних засобів, енергетичні та інші споруди тощо), отже ДК 021:2015 — 44110000-4 «Конструкційні матеріали» має узагальнене відношення до складальницьких будівельних матеріалів, а виріб Піраміда загороджувальна ПЗ-1 є не будівельним матеріалом, повноцінним бетонним виробом для забезпечення обороздатності та будівництва фортифікаційних ЛНЗ, за відповідними положеннями Альбому №1 Споруди взводного опорного пункту, Архітектурно-будівельні рішення Редакція 04/1, ВОП-04/1.
Просимо внести зміни з такими уточненнями.
Відповідь:
Шановний учаснику. Ретельно вивчили Ваше звернення та повідомляємо, що внесли відповідні зміни. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
19.04.2025 11:08