-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Шини до транспортних засобів (код ДК 021:2015:34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-011265-a
Завершена
986 132.27
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 861.32 UAH
мін. крок: 1% або 9 861.32 UAH
Період уточнення:
16.04.2025 16:24 - 21.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим