-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лампа щілинна зі столом під лампу щілинну, Фетальний монітор та Безконтактний тонометр
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-008771-a
Мова тендерної пропозиції – українська.
Завершена
692 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 463.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 463.90 UAH
Період уточнення:
16.04.2025 14:58 - 21.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим