-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Мобільний вагон-будинок на шасі)
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-007924-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
1 575 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 15 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 750.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2025 14:28 - 23.05.2025 00:00
Відповідь надана
Прохання уточнити, або додати інформацію.
Номер:
720a2a11fd014db9b2bb66b233f4b806
Дата опублікування:
24.04.2025 12:14
Опис:
Шановний Замовник, в додатку 4 (в додатку А) "Схема розташування обладнання в мобільному вагон-будинку" елементи комлпектації вказані під порядковими номерами. Самого розшифрування обладнання в прив`язці до порядкових номерів в Тендерній документації не знаходимо. Прохання уточнити, де воно знаходиться, або додати дану інформацію
Відповідь:
Дякуємо за звернення. В разі прийняття рішення уповноваженою особою про внесення змін до тендерної документації, зміни будуть оприлюднені відповідно до чинного законодавства з питань закупівель.
Дата відповіді:
25.04.2025 14:04