• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Легкові автомобілі спеціалізованого призначення типу універсал (кросовер)

Строк поставки товарів: до 25 червня 2025 включно. Умови оплати: - по факту поставки товару протягом поточного бюджетного періоду.

Завершена

248 324 960.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 483 250.00 UAH
Період уточнення: 16.04.2025 12:53 - 25.04.2025 00:00
Відповідь надана

внесення змін щодо техничних характеристик автомобілів

Номер: 8f8d603b0747497b828411ab41eda9d8
Дата опублікування: 17.04.2025 18:57
Опис: Добрий день. Просимо внести зміни в техничні характеристики. Є бажання запропонувати Хюндай Туксон з двигуном 2,0 - в ньому 156 к.с. По всі іншим вимогам проходимо.
Відповідь: Доброго дня. Дякуємо за запитання. В порядку визначеному у пункті 54 Особливостей, здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами) та з приводу порушеного питання надаємо наступні роз’яснення. У тендерній документації Замовником визначені технічні вимоги до предмету закупівлі із урахуванням потреби та умов, в яких будуть використовуватись автомобілі відповідності до норм чинного законодавства. Вимоги Замовника щодо потужності визначено на підставі потреби безпосередньо підрозділів, які виконують службові (спеціальні, службово-бойові) завдання в умовах воєнного стану. Ураховуючи викладене, технічні, якісні характеристики предмета закупівлі залишаються без змін, у зв’язку з тим що запропоновані потенційним учасником зміни можуть погіршувати визначені Замовником характеристики предмета закупівлі за показником «Потужність двигуна».
Дата відповіді: 18.04.2025 14:50
Відповідь надана

Щодо аналогічного договору

Номер: d29fb29cc6b34889a68641610496d0de
Дата опублікування: 17.04.2025 16:48
Опис: Відповідно до пункту 4.2. розділу І Додатку №1 до Тендерної документації для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію, установленому пунктом 3 частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» у складі тендерної пропозиції подається складена учасником Довідка про наявність досвіду виконання аналогічного договору або договорів (але не менше одного договору), у якій відображаються реквізити аналогічного договору (договорів); ціна такого договору (договорів), строки виконання Учасником зобов’язань по поставці Товару за таким договором (договорами) та контрагент – замовник договору (замовники договорів). Для відповідності цьому кваліфікаційному критерію, наданий учасником в складі тендерної пропозиції аналогічний договір (чи декілька договорів у своїй сукупності) має (-ють) підтверджувати факт належної поставки Товару протягом 2023-2025 років в обсязі (кількості) не менше ніж 50% від обсягу (кількості) Товару за даною процедурою закупівлі, який указаний в пункті 4 розділу І Тендерної документації. Під аналогічним договором розуміється договір, за яким зобов’язання Учасника, як сторони договору, полягало в поставці товару, який за своїми характеристиками має належати згідно з показником ЄЗС ДК 021:2015 до угрупування «клас» - 34110000-1 (легкові автомобілі). Відповідно до пункту 4 розділу І Тендерної документації, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу, очікуваний обсяг (кількість) товару за даною процедурою закупівлі складає 200 од. Замовником жодним чином не аргументовано встановлення наведених вище умов Тендерної документації саме у наведеній редакції, а відтак є не зрозумілим, чому потенційного учасника позбавлено можливості підтвердити досвід аналогічним договором, укладеним за попередні 3-5 років від дати оголошення закупівлі. При цьому Закон України «Про публічні закупівлі» взагалі не передбачає вимоги чи обмежень щодо дати або періоду укладення аналогічного договору, тим більше, не містить жодного орієнтиру на 3-річний термін (2023-2025), а також щодо обсягу (кількості) поставленого товару за аналогічними договорами. За таких умов, участь у процедурі закупівлі зможуть взяти лише ті суб'єкти господарювання, які мають договори, за якими протягом 2023-2025 років здійснювали поставку товару в обсягах (кількості) не менше ніж 50% від обсягу (кількості) товару за даною процедурою закупівлі, що є дискримінаційним по відношенню до інших суб'єктів господарювання, у тому числі Учасника. Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель неодноразово зазначала у своїх рішеннях про те, що вимоги тендерної документації, які містять обмеження для учасників щодо дати або періоду укладення аналогічного договору, а також обмеження щодо кількості аналогічних договорів або товарів, є такими, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (наприклад: Рішення №1002-р/пк-пз від 03.03.2017, Рішення №1207-р/пк-пз від 14.03.2017, Рішення №1279-р/пк-пз від 16.03.2017, Рішення №6428-р/пк-пз від 22.05.2019, Рішення №13019-р/пк-пз від 16.09.2019, Рішення №9842-р/пк-пз від 05.05.2021, Рішенні № 15733-р/пк-пз від 12.07.2021 та Рішенні № 16705-р/пк-пз від 21.07.2021). Статтею 3 Закону визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дії Замовника в частині встановлення у Тендерній документації наведених вище вимог у спосіб, наведений вище, порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Учасника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 3 Закону. Виходячи з вищевикладеного, просимо Замовника усунути наведені вище невідповідності шляхом внесення відповідних змін до Тендерної документації в цій частині.
Відповідь: Доброго дня. Відповідні зміни будуть внесені до Тендерної документації.
Дата відповіді: 18.04.2025 12:31
Відповідь надана

Внести зміни щодо вимог стосовно Довідки про наявність досвіду виконання аналогічного договору або договорів

Номер: bff987fc1daf4cb1bf62dbc2153cf770
Дата опублікування: 17.04.2025 11:43
Опис: Для збільшення кількості потенційних учасників, просимо Вас внести зміни щодо вимог стосовно Довідки про наявність досвіду виконання аналогічного договору або договорів, а саме: строк підтвердження факт належної поставки Товару протягом 2023-2025 років змінити на строк 2021-2025 років.
Відповідь: Доброго дня. Відповідні зміни будуть внесені до Тендерної документації.
Дата відповіді: 18.04.2025 12:30