-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичні вимикачі (приєднання, ремонтна програма)
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-012874-a
Завершена
1 293 307.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 466.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 466.54 UAH
Період уточнення:
15.04.2025 16:50 - 20.04.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення параметрів
Номер:
ec6676c61f68493c997fb22d47711faa
Дата опублікування:
18.04.2025 11:22
Опис:
1. Прошу уточнити параметри автоматичного вимикача FMC3/3U 3P 250A 50kA (2In) Promfactor. Уставки захисту 2In не існує ні в Промфактора ні в інших вироників. Прошу уточнити цю характеристику.
2. Вами наданий опис таким чином, що еквівалент не може бути представлений. Прошу в описі уточнити необхідні параметри, які потрібні для вашої потреби. Тому, що інші виробники описують свої прилади по-іншому. І інший опис може вважатися (а може і ні) як привід для відмови учаснику, хоча вони по своїй суті є еквівалентами.
Відповідь:
Шановний Учасник! Автоматичний вимикач FMC3/3U 3P 250A 50kA з уставкою по струму спрацьовування електромагнітного розчеплювача — 2In існує та неодноразово закуповувався Товариством. Необхідні технічні вимоги даного автоматичного вимикача викладені вірно та в повному обсязі, а перелік параметрів визначений більш ніж достатньо. Згідно технічної документації Ви можете пропонувати еквівалент, але з повним збереженням всіх параметрів, зазначених в технічній частини.
Дата відповіді:
18.04.2025 15:42