-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво”
Тендер Prozorro UA-2018-10-09-002115-c
Виконання загально-будівельних робіт.
Торги не відбулися
21 740 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 108 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 108 700.00 UAH
Період уточнення:
09.10.2018 16:52 - 14.10.2018 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим