-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробовувань (вимірювання опору ізоляції проводів та кабелів струморозподільчої мережі)
Тендер Prozorro UA-2025-04-09-009415-a
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 780.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 780.00 UAH
Період уточнення:
09.04.2025 14:39 - 14.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим