-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з демаркування та нанесення дорожньої розмітки (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2025-04-08-014079-a
Завершена
1 409 572.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 047.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 047.86 UAH
Період уточнення:
08.04.2025 17:37 - 13.04.2025 00:00
Відповідь надана
ТЗ
Номер:
4aeaff1b47ba4b97ba2eada321874288
Дата опублікування:
11.04.2025 16:45
Опис:
Доброго дня,шановний Замовник.Якщо сертифікат якості містить колір,та яка густина,а сертифікат відповідності забезпечують додержання вимог СОУ 42.1-37641918-116:2014 .Ці документи на матеріали підійдуть?
Відповідь:
Добрий день. Щодо порушеного питання повідомляємо наступне.
Відповідно до умов тендерної документації, у складі тендерної пропозиції учасник повинен надати з окрема наступні документи:
- Документ (документи), який (які) підтверджує (підтверджують) якість фарби для нанесення дорожньої розмітки відповідність вимогам СОУ 42.1-37641918-116:2014 «Фарба для горизонтальної розмітки автомобільних доріг. Технічні вимоги та методи випробування»;
- Документ (документи) виробника (паспорт (паспорти) якості, або сертифікат (сертифікати) якості тощо), який (які) містить (містять) інформацію щодо показника густини фарби в одиницях г/см³, яку учасник планує використовувати для нанесення горизонтальної та поздовжньої дорожньої розмітки відповідно до вимог додатку 2.1 тендерної документації, а саме білого, жовтого та червоного кольору.
Розгляд тендерної пропозиції та наданих документів у її складі відбувається відповідно до вимог статті 29 Закону (положення частин другої, п’ятої — дев’ятої, одинадцятої, дванадцятої, чотирнадцятої, шістнадцятої, абзаців другого і третього частини п’ятнадцятої статті 29 Закону не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 Особливостей.
Дата відповіді:
14.04.2025 11:24
Відповідь надана
Інформація про обсяги
Номер:
4bbb05d6749c4e57850cfaa3b4f56474
Дата опублікування:
10.04.2025 18:05
Опис:
Доброго дня.
Згідно ДСТУ 2587-2021 «Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні умови» розмітка 1.7 застосовується для позначення розривів у осьовій розмітці 1.1; 1.3 та позначення смуг руху колової проїзної частини кільцевих розв’язок (Правила застосування відповідно до 10.2.7), шириною 0,15 м на дорогах І та ІІ категорії згідно ДБН В.2.3-4....
Додатком № 2.1 (обсяги) Тендерної документації передбачено Нанесення горизонтально повздовжньої розмітки тип 1.7, ширина 15см.
Водночас п. 2.1.додатку 2 встановлено, що при проведенні розрахунків вартості нанесення горизонтальної дорожньої розмітки фарбою на покриття автомобільних доріг та вулиць необхідно передбачити норми витрат рідкою фарбою відповідно до нормативного документу СОУ 42.1-37641918-095:2012 «Норми витрат матеріалів для виконання робіт по дорожній горизонтальній розмітці автомобільних доріг» або інших Стандартів організацій України (СОУ), якими Виконавець має право користуватись, та погоджених відповідно до Законодавства України з відповідним коригуванням при визначенні вартості нанесення розмітки ліній до відповідної ширини згідно ДСТУ 2587:2021 «Розмітка дорожня. Загальні технічні вимоги. Методи контролювання. Правила застосування» а саме при розрахунку приймати ширину ліній, яку вказано у додатку 2.1.
Пололженнями п. 5.4 СОУ 42.1-37641918-095:2012 Норми витрат фарб та пластиків при нанесенні розмітки 1.1; 1.3; 1.5 – 1.6; 1.9; 1.11 визначені з урахуванням ширини лінії 0,10 м.
При нанесенні розмітки 1.1; 1.3; 1.5 – 1.6; 1.9; 1.11 шириною лінії 0,15 м до норм витрат фарб та пластиків потрібно застосовувати коефіцієнт 1,5.
Протое, як бачимо положення СОУ 42.1-37641918-095:2012 не передбачають застосування коефіцієнту 1,5 до типу розмітки 1.7.
Практика АМКУ у цьому питанні різниться.
Чи вірним є твердження, що учасник може зсатосувати коефіцієнт 1,5 до розмітки типу 1.7 (збільшення витрат) для відповідності пропозиції вимогам ТД ?
Відповідь:
Добрий день.
Коефіцієнт 1,5 до норми витрат матеріалів для нанесення горизонтальної дорожньої розмітки типу 1.7 застосовується, згідно з чинними нормативними документами (зокрема ДСТУ 2587-2021 «Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні умови» п. 10.2.7)
Дата відповіді:
14.04.2025 11:03