-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34390000-7 Приладдя до тракторів Запасні частини до лісотехнічного подрібнювача
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-008234-a
Інформація, що вимагається пунктом 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації
Завершена
1 290 177.49
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 12 901.77 UAH
мін. крок: 1% або 12 901.77 UAH
Період уточнення:
26.03.2025 14:23 - 06.04.2025 00:00
Відповідь надана
Зміни
Номер:
f0fe972484014788bbf574822ea473f5
Дата опублікування:
04.04.2025 11:08
Опис:
Доброго дня, шановний Замовник. Ми як офіційний представник на терирорії України світового бренду мульчерів FAE, маємо можливість прийняти участь в закупівлі. Просимо Вас розділити закупівлю на окремі лоти на окремі запчатини до FAE та BERTI. Дякуэмо
Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що наразі Замовник не вважає за доцільне вносити зміни до закупівлі в частині поділу закупівлі на лоти.
Дата відповіді:
07.04.2025 09:44
Відповідь надана
Серійний номер
Номер:
f6836275c5544df7872285f62a57d35d
Дата опублікування:
28.03.2025 15:25
Опис:
Доброго дня, шановний Замовник!
У таблиці 1 Тендерної документації - п.1 Штанга (вісь) ECF/DT220 Berti- вказано артикул виробника: ECF/DT220, що не являється каталожним номером, а просто зазначено модель агрегату ECF/DT220. Крім цього для правильної ідентифікації п.2 Молоток (кулачок) MD1950(A) Berti потрібен серійний номер техніки, так як зазначений артикул MD1950(A) є узагальненим і існують різні варіанти пропозиції відповідно до серійних номерів. Тому просимо надати правильний каталожний номер штанги та зазначити серійний номер техніки для правильного підбору запасних частин.
Відповідь:
Шановний Учасник! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, каталожний номер штанги 111111200 (Італія). Щодо п. 2- Молоток (кулачок) MD1950(A) Berti потрібен для мульчерної установки ECF/DT220 Berti серійний № 641111300B.
Дата відповіді:
31.03.2025 14:21
Відповідь надана
Серійні номери
Номер:
e23d483a4fe24d1daa88076f4a959989
Дата опублікування:
28.03.2025 10:06
Опис:
Доброго дня! Шановний Замовник, просимо надати серійні номери техніки до моделей Berti ECF/DT220 та FAE FML/DT 200.
Заздалегідь дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Шановний Учасник! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що в технічних характеристиках зазначена вся необхідна і достатня інформація для ідентифікації необхідних запчастин. Головна характеристика – це артикул виробника оригінальної запчастини.
Дата відповіді:
28.03.2025 14:40