• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Капітальний ремонт дорожнього покриття за адресою: Україна, Вінницька область, Жмеринський район, м. Бар, вул. Машинобудівників та частина вул. Вишнева. Коригування №1

Торги відмінено

5 142 687.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 713.44 UAH
Період уточнення: 24.03.2025 17:01 - 05.04.2025 00:00
Відповідь надана

Технічне завдання

Номер: 94284b6aa3c541dbaad130100715eef8
Дата опублікування: 27.03.2025 13:27
Опис: Просимо перевірити інформацію, вказану у додатку 2, позиція 68 "на кожні 0.5см зміни товщини шару додавати або виключати до норми 18-43-1 (до товщини 5см)" щодо об'єму робіт.
Відповідь: Дякую за запитання! Під час проектування було допущено граматичну помилку. Проєктно-кошторисна документація по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття за адресою: Україна, Вінницька область, Жмеринський район, м. Бар, вул. Машинобудівників та частина вул. Вишнева. Коригування №1» потребує внесення змін шляхом коригування, що потребує додаткового часу та може призвести до зміни вартості робіт. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги.
Дата відповіді: 28.03.2025 12:19
Відповідь надана

Звернення

Номер: 46a472ff5d6d41bdb818d923c84179c1
Дата опублікування: 26.03.2025 15:35
Опис: Добрий день. Прошу роз'яснити на кого повинні бути видані сертифікати ISO 9001:2018; ISO 45001:2019; ISO 14001:2015 на учасника чи на виробника матеріалів??? Чи потрібно в складі пропозиції надавати заповнений і підписаний проект договору? Відсутній бланк цінової пропозиції, потрібно робити її в довільній формі (цінову пропозицію)???
Відповідь: Доброго дня! Шановний учасник згідно умов тендерної документації зазначені сертифікати ДСТУ ISO мають бути видані на учасника процедури закупівлі та бути чинними на дату подання тендерної пропозиції учасника. Також, умовами тендерної документації не передбачено вимоги щодо надання в складі пропозиції: заповненого і підписаного проекту договору та цінової пропозиції. Звертаємо увагу, що п. 1.1. розділу ІІІ тендерної документації передбачено, що тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зокрема зазначається інформація про ціну. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді: 28.03.2025 09:12