-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід - береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)
Тендер Prozorro UA-2025-03-19-004890-a
Завершена
1 093 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 465.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 465.00 UAH
Період уточнення:
19.03.2025 11:38 - 24.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим