• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 Камꞌяна сіль (Сіль технічна). (РПЗ: 9.59).

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: З організаційних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел.05136 4-41-97. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, документи, які викладені в оригіналі на іншій мові та надаються учасником у складі тендерної пропозиції, повинні мати переклад українською мовою, та завірені учасником. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою, та завірені учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень, ТУ (ТС) тощо.

Торги відмінено

703 767.55 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Період уточнення: 13.03.2025 10:00 - 22.03.2025 00:00
Відповідь надана

Порушення законодавства у сфері публічних закупівель під час проведення процедури закупівлі

Номер: fbcda73058094279ae08f0d4f1af5850
Дата опублікування: 14.03.2025 13:07
Опис: Пунктом 9. Додатку А до тендерної документації Замовником зазначено, що Учасник повинен надати: "Файл у форматі pdf, відсканований з листа складеного в довільній формі і підписаного уповноваженою особою учасника про те, що: - кінцевий бенефіціарний власник/засновник учасника з 24.02.2022 року не провадить господарську діяльність в Російській Федерації/Республіці Білорусь, не є бенефіціарним власником/засновником/директором юридичної особи, яка зареєстрована в Російській Федерації/Республіці Білорусь, не має представництва в Російській Федерації/Республіці Білорусь, не має господарських зв’язків з юридичними/фізичними особами-резидентами Російської Федерації/Республіки Білорусь; - учасник торгів з 24.02.2022 року не постачає товар в Російську Федерацію/Республіку Білорусь та не має представництва в Російській Федерації/Республіці Білорусь." Отже, інформація вказана у пункті 9 Додатку А до тендерної документації, передбачає можливість здійснювати публічні закупівлю товару у громадян або юридичних осіб Ісламської Республіки Іран. Чи не здається Замовнику, що дана вимога тендерної документації грубо порушує чинне законодавство та суперечить вимогам пункту 2 Постанови № 1178?
Відповідь: Повідомляємо, що в найкоротший термін будуть внесені зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді: 17.03.2025 07:55
Відповідь надана

Уточнення щодо технічних характеристик

Номер: ea9e6d2c623a497e85a0bf560af02836
Дата опублікування: 13.03.2025 15:44
Опис: Шановний Замовнику! Підкажіть, чи допускається поставка солі з антизлежувачем згідно вимог ДСТУ 4246?
Відповідь: Повідомляємо, що за для запобігання потраплянню сторонніх предметів (матеріалів) в обладнання, сіль має бути без будь-яких додаткових домішок.
Дата відповіді: 14.03.2025 16:27