-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Лінія роздачі
Тендер Prozorro UA-2025-03-12-009686-a
Завершена
299 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 990.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 990.00 UAH
Період уточнення:
12.03.2025 14:58 - 18.03.2025 00:00
Відповідь надана
дякуємо за відповідь
Номер:
8d4ccc0fa782487dbf5f8ee08a407e7d
Дата опублікування:
17.03.2025 09:42
Опис:
Дякуємо за відповідь, але хочемо дати вам пораду, що закуплю лінії роздачі потрібно робити повністю комплектом в одному дизайні, тобто від одного і того ж виробника, а не окремими елементами за потрібними вам розмірами з інтернет-магазинів.
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учасник! Дякуємо за зворотній зв'язок, можливо наступного разу ми приймемо Вашу пораду до уваги.
Дата відповіді:
17.03.2025 10:45
Відповідь надана
строк поставки
Номер:
a44bcdd4d43544a39b0db30e0b11fef2
Дата опублікування:
14.03.2025 11:22
Опис:
Доброго дня.Просимо уточнити строк поставки товару згідно даної закупівлі. В Оголошенні вказано "до 10.12.2025року", але в проекті договору п.2.2. зазначено, що строк " до 10.12.2025року за заявками Покупця". Що це за заявки повинні бути, якщо предметом закупівлі є лише один комплект лінії роздачі,тобто одна заявка, і коли ці заявки будуть надходити до Продавця? Замовник повинен розуміти, що потрібний йому за асортиментом комплект лінії роздачі повинно ще виготовляти, в наявності саме такого комплекту не може бути в жодного виробника. Але п.2.5. проекту договору, на жаль, це не враховує і говорить про протилежне: " Продавець зобов'язується передати у встановлений строк у власність Покупця Товар в асортименті та кількості, відповідно до Специфікації до Договору, на підставі заявки уповноваженого представника від Покупця, але не пізніше 24 годин з моменту отримання Заявки від Покупця". Це неправильно. Не можна навіть на доставку надавати такий малий термін, як 24 години, тому що в дорозі все може статися, тем більше у час воєнного стану. Прохання до Замовника - зазначити строк поставки товару з урахуванням не тільки терміну його доставки, а і виготовлення, на що потрібно не менше 25-ти днів, і внести поправки у відповідні пункти проекту договору.
Відповідь:
Шановний Учасник щодо Вашого запитання Замовник має повідомити наступне. Військовій частині потрібна лінія роздачі для прискорення видачі готової їжі , для зменшення ризику загрози життю особового складу. Технічні характеристики були підібрані з інтернет-магазинів , в яких є лінії роздачі, які підходять за своїми габаритами. Однак у заявці яку складає Замовник буде вказана дата з урахуванням дати виготовлення та транспортування, яка буде оговорена при заключенні договору з переможчем закупівліі, і це не означає, що товар має бути привезений протягом 24 години , тому срок поставки товару і вказано до 10.12.2025 року для урахування відповідного проміжку часу для виготовлення та транспортування предмета закупівлі, щоб уникнути дискримінації потенційних Учасників.
Дата відповіді:
15.03.2025 10:04
Відповідь надана
розрахунок ціни (Додаток 5)
Номер:
ead0610857094ff4948252c46f869333
Дата опублікування:
13.03.2025 12:36
Опис:
Шановний замовник! Ст.30 Закону "Про оборонні закупівлі" стосується особливостей формування ціни договору з оборонних закупівель, а не просто ціни тендерних пропозицій, і таке формування насамперед стосується Замовників, які на підставі вивчення ринкових цін виробників товару та комерційних пропозицій від Постачальників розраховують і встановлюють ціну своєму товару (предмету закупівлі) з врахуванням ст 30 ч.3 цього Закону, а саме: "у складі ціни державного контракту (договору) на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони враховуються витрати, зокрема податки, збори та інші передбачені законодавством обов’язкові платежі, і прибуток виконавця". Якщо ваша ціна вже сформована і оголошена, як у цьому випадку, а під час аукціону вона ще буде змінюватися, то на якій підставі ви вимагаєте від учасників тендеру у складі своїх пропозицій надавати розрахунок ціни згідно вашого Додатку 5? По-перше, такий розрахунок це ніщо інше, як калькуляція ціни конкретного виробника/ постачальника, що є конфідиційною інформацією, по-друге, початкова ціна тендерної пропозиції ще не є ціною договору оборонної закупівлі, а по-третє, сам Закон "Про оборонні закупівлі" (ст.30, ч.3) не вимагає ніякого розрахунку ціни, а ти більше від учасників тендеру! Тому ваша вимога п.22 Додатку 2 щодо надання учасниками розрахунку ціни є безпідставною і порушує "Закон про публічні закупівлі". Просимо внести відповідні зміни в тендерну документацію.
Відповідь:
Шановний Учасник щодо Вашого запитання Замовник має повідомити наступне.
Частиною 3 статті 30 Закону України «Про оборонні закупівлі» (далі - Закон) визначені особливості формування ціни державного контракту (договору) з оборонних закупівель, який укладається під час дії правового режиму воєнного стану:
у складі ціни державного контракту (договору) на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони враховуються витрати, зокрема податки, збори та інші передбачені законодавством обов’язкові платежі, і прибуток виконавця;
у разі якщо придбання товарів, робіт і послуг оборонного призначення, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони під час дії правового режиму воєнного стану здійснюється за неконкурентною процедурою закупівель або без проведення видів (процедур) закупівель, визначених законодавством, рівень прибутку у складі ціни державного контракту (договору) не може перевищувати рівень прибутку (граничний рівень прибутку), встановлений Кабінетом Міністрів України на момент укладення відповідного державного контракту (договору);
у разі невстановлення Кабінетом Міністрів України рівня прибутку (граничного рівня прибутку), визначеного цією частиною, ціна товарів, робіт і послуг визначається державним контрактом (договором), що укладається за неконкурентною процедурою закупівель або без проведення видів (процедур) закупівель, визначених законодавством, відповідно до пропозиції виконавця з урахуванням прибутку такого виконавця.
З огляду на вказану норму Закону, контрагент за укладеним договором, в результаті здійснення процедури закупівлі, має надати Замовнику інформацію про витрати у складі договору, зокрема податки, збори та інші передбачені законодавством обов’язкові платежі, прибуток виконавця. Вказані витрати будуть включені в ціну договору Постачальником.
На етапі участі в закупівлі, подання пропозиції для участі в закупівлі, учасник має бути обізнаний щодо необхідності надати інформацію про визначені статті витрат.
Окрім того, у разі виникнення відмінностей витрат, визначених в розрахунку учасника, на етапі участі в закупівлі та за результатами проведення електронного аукціону, учасник надає уточнений розрахунок на етапі укладення договору з Замовником.
Маємо зазначити, що незважаючи на визначену Замовником вимогу подання в складі пропозиції розрахунку витрат, учасник може скористатися правом, визначеним Законом України "Про інформацію" та віднести інформацію, визначену в розрахунку, до конфіденційної. В свою чергу, конфіденційна інформація може поширюватися за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов, якщо інше не встановлено законом.
Дата відповіді:
14.03.2025 09:57