-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань» (Послуги з технічного обслуговування пожежних кранів в закладах та установах освіти Дарницького району м. Києва)
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-007860-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2025 13:31 - 08.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим