-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у місті Тернопіль
Тендер Prozorro UA-2025-02-26-008133-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
98 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 494.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 494.50 UAH
Період уточнення:
26.02.2025 14:33 - 03.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим