-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Послуги з технічного обслуговування та ремонту екскаватора-навантажувача JCB 3CX SITEMASTER - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-013948-a
Завершена
309 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2025 17:37 - 05.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим