-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 23, під’їзд 10 (усунення аварій в житловому фонді)
Тендер Prozorro UA-2025-02-24-003003-a
Завершена
74 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2025 10:41 - 01.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим