-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
загороджувальна лінія типу "Єгоза"
Тендер Prozorro UA-2025-02-18-001060-a
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Період уточнення:
18.02.2025 09:27 - 23.02.2025 00:00
Відповідь надана
Забезпечення виконання договору
Номер:
cb78c1013d4e40ca86c758687a4fb404
Дата опублікування:
19.02.2025 17:08
Опис:
Шановний Замовнику!
Відповідно до оголошення розміщеного на платформі Prozorro забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається.
Проту у тендерній документації передбачено - Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю складає 1% від вартості договору.
Просимо Вас привести інформацію про надання забезпечення виконання договору у відповідність до Ваших вимог.
Відповідь:
Шановний Учаснику, Замовником розміщено інформацію щодо надання забезпечення виконання умов договору про закупівлю в електронній тендерній документації під пунктом 13 та відображається на авторизованому майданчику електронної системи закупівель (zakupivli.pro). Відсутність відображення зазначеної інформації на сайті (prozorro.gov.ua) належить до компетенції ДП ПРОЗОРО. Просимо Вас звернутися до технічної підтримки розпорядника зазначеного веб-ресурсу.
Дата відповіді:
19.02.2025 17:56