-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту легкових автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2025-02-17-012142-a
Завершена
137 535.01
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 687.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 687.68 UAH
Період уточнення:
17.02.2025 16:25 - 22.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим