• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Засіб дезінфікуючий таблетований

код за ДК 021:2015 – 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху

Завершена

250 113.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 501.13 UAH
Період уточнення: 13.02.2025 17:08 - 18.02.2025 00:00
Відповідь надана

Уточнення

Номер: 35b79b13a2964849a3da4e6df1d86d9b
Дата опублікування: 17.02.2025 16:19
Опис: Добрий день! Просимо внести зміни або надати пояснення щодо участі. Відповідно вимоги: Учасник повинен надати наступні документи: витяг з Державного реєстру дезінфекційних засобів або свідоцтво про державну реєстрацію дезінфікуючого засобу передбачених вимогами «Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів», затвердженого постановою КМУ від 15 серпня 2023 року № 863. Наша компанія отримувала витяг з Державного реєстру дезінфекційних засобів який затвердженого постановою КМУ від 3 липня 2006 року № 908, отриманий за наказом про внесення дез засобу в реєстр від 30.08.2023 №1552. Формально за новою постановою змінився лише порядок державної реєстрації, вимоги для заяви та документів, що подаються для державної реєстрації, що не впливає на оцінку визначення характеристик дезінфекційних засобів. Зазначена вимога в тендерній документації зменшує коло учасників за фактично вказаною постановою КМУ від 15 серпня 2023 року № 863. Тому просимо внести зміни до тендерної документації.
Відповідь: Добрий день потенційний учасник. Ми не вважаемо за доцільне вносити зміни в тендерну документацію на вимоги до предмету закупівлі.
Дата відповіді: 19.02.2025 15:28