-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Код 34130000-7 – Мототранспортні вантажні засоби (34131000-4 – Пікапи)
Тендер Prozorro UA-2025-02-13-013364-a
Завершена
54 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 1 633 500.00 UAH
мін. крок: 3% або 1 633 500.00 UAH
Період уточнення:
13.02.2025 16:42 - 19.02.2025 13:00
Відповідь надана
Your last
Номер:
9613fb816aa24907a51cddeb1e7fd3b0
Дата опублікування:
14.02.2025 17:05
Опис:
Same as for previous.
Відповідь:
Згідно з частиною 9 статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» під час проведення процедур закупівель / спрощених закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Разом з тим, відповідно пункту 13 оголошення про проведення спрощеної закупівлі мова пропозиції – українська.
Дата відповіді:
15.02.2025 11:13
Відповідь надана
terms
Номер:
833c3f9080e64afaa56b9bdb6665d77f
Дата опублікування:
13.02.2025 17:08
Опис:
Same as for halftrailers.
Відповідь:
1. Згідно з частиною 9 статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» під час проведення процедур закупівель / спрощених закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Разом з тим, відповідно пункту 13 оголошення про проведення спрощеної закупівлі мова пропозиції – українська.
Дата відповіді:
14.02.2025 16:57