-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення первинного технічного огляду та виготовлення журналу нагляду (паспорта) кранів автомобільних марки LIEBHERR LTM 1030-2.1, LIEBHERR LTM 1040-2.1
Тендер Prozorro UA-2025-02-10-012870-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Завершена
16 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 160.00 UAH
мін. крок: 1% або 160.00 UAH
Період уточнення:
10.02.2025 15:50 - 15.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим