-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя (внутрішня територія).
Тендер Prozorro UA-2025-02-05-015735-a
Торги відмінено
420 142.77
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 201.43 UAH
мін. крок: 1% або 4 201.43 UAH
Період уточнення:
05.02.2025 17:02 - 10.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим