-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Операційний стіл, код НК 024:2023 - 33152 — Універсальний операційний стіл електромеханічний; Аспіратор, код НК 34860 – Аспіраційна система низького тиску; Монітор пацієнта, код НК 024:2023 - 33586 - Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Тендер Prozorro UA-2025-01-22-016010-a
Завершена
1 508 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 540.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 540.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2025 16:00 - 27.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим