-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги автовишки (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором ) (3 лоти)
Тендер Prozorro UA-2025-01-16-013096-a
Завершена
333 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 530.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 530.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2025 15:30 - 22.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим