-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації)
Тендер Prozorro UA-2024-12-21-000942-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2024 12:39 - 26.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим