-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»
Тендер Prozorro UA-2024-12-19-022623-a
за ДК 021:2015 код 60140000-1 “Нерегулярні пасажирські перевезення” (Закупівля здійснюється за власні кошти підприємства (кошти від господарської діяльності підприємства))
Завершена
746 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 734.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 734.60 UAH
Період уточнення:
19.12.2024 18:28 - 24.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим