-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз")
Тендер Prozorro UA-2018-08-15-002267-b
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
Завершена
1 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 750.00 UAH
Період уточнення:
15.08.2018 16:32 - 24.08.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим