-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» згідно ДК 021:2015 код 60130000-8, а саме: послуги із забезпечення спеціалізованим автотранспортом КНП «КМКОЦ».
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-022802-a
Торги не відбулися
730 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 654.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 654.75 UAH
Період уточнення:
18.12.2024 19:06 - 23.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим