-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Перевезення вантажів, будівельно-дорожньої техніки, обладнання та механізмів)
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-019706-a
Завершена
3 285 900.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 32 859.00 UAH
мін. крок: 1% або 32 859.00 UAH
Період уточнення:
04.12.2024 17:50 - 14.12.2024 00:00
Відповідь надана
Кількість транспортних засобів
Номер:
ace24b6f02d746518be86079736456a4
Дата опублікування:
09.12.2024 12:38
Опис:
Доброго дня, шановний Замовник!
Звертаємо Вашу увагу, що в п.2.2 Додатку ІІ до тендерної документації вказано, що потрібно надати транспортні засоби (автопоїзди) НЕ МЕНШЕ 2 одиниць, а в п.4 Додатку І та Додатку IV вказано що потрібно надати НЕ МЕНШЕ 3 одиниць техніки.
То яку кількість транспортних засобів (автопоїздів) необхідно надати?
Відповідь:
Добрий день! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що відповідно до пункту 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (із змінами), Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації. Такі зміни будуть розміщені Замовником в електронній системі закупівель відповідно до вимог чинного законодавства.
Дата відповіді:
10.12.2024 17:29