-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень патологоанатомічного корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Стефаника,3а (ДК 021:2015:45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи )
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-007157-a
Торги не відбулися
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
Період уточнення:
04.12.2024 11:55 - 09.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим