-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Тендер Prozorro UA-2024-11-28-004444-a
Завершена
31 702 367.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 158 511.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 158 511.83 UAH
Період уточнення:
28.11.2024 11:31 - 06.12.2024 00:00
Відповідь надана
Зміна найменування параметрів
Номер:
dfd0b883cf5c4ec1b6e0e4deb762a994
Дата опублікування:
02.12.2024 16:44
Опис:
Просимо змінити параметри показників викладених у Додатку 2 у стовпчику "Найменування параметрів" - п.2 "Рама металева, бокові та верхня секція – металева сітка» замінити на " Рама металева, бокові та верхня секція – металева сітка або огорожа"; - п.3 «Наявність реабілітаційного столу з електричним регулюванням висоти з висувним шасі на колесах для легкого переміщення столу» замінити на «Наявність реабілітаційного столу, масажної кушетки або масажного ліжка», - п.7 «Стіл реабілітаційний з електричним регулюванням висоти» просимо видалити у зв’язку з проханням змінити п3, що дасть змогу покращити зазначені параметри, і розширити коло учасників.
Відповідь:
Шановний Учасник! Дякуємо за Звернення. Зміни до ТД Додатку 2 буде внесено
Дата відповіді:
03.12.2024 16:55
Відповідь надана
Зміна найменування параметрів
Номер:
5e00c3de666441c58ec19849f3b012ed
Дата опублікування:
02.12.2024 16:19
Опис:
Просимо змінити параметри показників викладених у Додатку 2 у стовпчику "Найменування параметрів" - п.3 "Наявність кольорового сенсорного дисплея" замінити на "Наявність кольорового сенсорного дисплея або панелі керування"; - п.7 «Наявність серійного роз’єму USB» просимо видалити у зв’язку з існуванням різноманітних типів з’єднань, що дасть змогу покращити зазначені параметри, і розширити коло учасників
Відповідь:
Шановний Учасник! Дякуємо за Звернення. у Додатку 2 п. 3 зазначено Наявність кольорового сенсорного дисплея або панелі керування. До п. 7 будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
03.12.2024 16:58