-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція системи електропостачання головного корпусу КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР: шляхом встановлення дизельного генератора Gucbir GJJ330 за адресою: Оріхівське шосе, 10, м. Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-015002-a
Завершена
4 594 656.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 45 946.56 UAH
мін. крок: 1% або 45 946.56 UAH
Період уточнення:
27.11.2024 16:01 - 09.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим