-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних, код за ДК 021:2015 – 64210000-1 (організація та підтримка каналів зв’язку між абонентськими пунктами на базі VPN (VPLS Virtual Private Service)
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-014429-a
Завершена
938 050.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 690.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 690.25 UAH
Період уточнення:
27.11.2024 15:46 - 02.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим