-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Катанки
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-001466-a
Дріт зварювальний
Торги не відбулися
1 589 702.95
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 948.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 948.51 UAH
Період уточнення:
27.11.2024 09:34 - 02.12.2024 00:00
Відповідь надана
ВКАЗАНА УМОВА ПОСТАВКИ ТОВАРУ ДО 31.12.2024 НЕРЕАЛЬНА. ВИМАГАЄМО ВНЕСТИ ЗМІНИ У УМОВИ СТРОКУ ПОСТАВКИ ТОВАРІВ ДО 28.02.2025 РОКУ
Номер:
d3bf610db55540659e3591317336cc3a
Дата опублікування:
29.11.2024 14:01
Опис:
Шановний Замовник!
У тендерній документації вказані НЕРЕАЛЬНІ умови стосовно строку поставки Товару.
Строк дії договору про закупівлю встановлюється з моменту його підписання сторонами до 31.12.2024. Строк поставки товарів - Протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних днів з моменту надання письмової рознарядки замовником, але не пізніше ніж 31.12.2024.
Як що аукціон відбудиться 06.12.2024 року, то найшвидша дата підписання Договору з Переможцем може бути не раніше 16.12.2024 року (це у найкращому випадку, якщо не буде оскаржень Учасників). Рознарядку на відвантаження Ви зможете оформити не раніше 16.11.2024-17.11.2024.
За період 17.12.24 по 30.12.24. не реально виготовити та поставити 32215 кг зварювального дроту, а 15-й календарний день взагалі приходиться на 01.01.2025 року.
Тому вимагаємо внести наступні зміни у закупівлю: Строк дії договору про закупівлю встановлюється з моменту його підписання сторонами до 28.02.2025 року. Строк поставки товарів - Протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних днів з моменту надання письмової рознарядки замовником, але не пізніше ніж 28.02.2025 року. Кількість дроту у 1 листу-рознарядки не більше 20 тон. Наступний лист – рознарядка надається не раніше 30 календарних днів від минулого листа – рознарядки.
З повагою, Учасник
Відповідь:
Філія " Стрийський вагоноремонтний завод" інформує , що закупівля дроту зварювального передбачена планом закупівель на 2024 рік. Продовження строку дії договору до 28.02.2025 р. не передбачена .
Дата відповіді:
02.12.2024 09:37