-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт будинку культури в с. Райгород Немирівського району Вінницької області (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2018-08-20-001868-c
Торги не відбулися
2 019 433.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 194.33 UAH
мін. крок: 1% або 20 194.33 UAH
Період уточнення:
20.08.2018 15:42 - 26.08.2018 10:00
Відповідь надана
клас наслідків
Номер:
48321e00979943a69f6c55e5516b1290
Дата опублікування:
21.08.2018 10:10
Опис:
Доброго дня. До якого класу наслідків відноситься об"єкт
Відповідь:
Об'єкт будівництва відноситься до класу наслідків ( відповідальності) СС2
Дата відповіді:
22.08.2018 13:54